SAMOCHODY DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE LEGNICA

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie
Wszystkie
Dowolna

Znaleziono 2 ogłoszenia w Legnicy
Zobacz wszystko w dziale: Samochody dostawcze i ciężarowe

LISTA OGŁOSZEŃ

Renault Master IV
92 250 zł
Renault master fwd pack clim 3,5t l3 + zabudowa międzynarodowa 8ep. sprzedam renault master 4. pierwszy właściciel, bezwypadkow...
Marka: Renault • Model: Master • Rok produkcji: 2020 • Rodzaj paliwa: diesel •
Renault Master 4.Pierwszy właściciel.orginalny przebieg
99 630 zł
Sprzedam renault master 4.pierwszy właściciel. bezwypadkowy.orginalny przebieg.ksiazka serwisowa.data pierwszej rejestracji 09.10....
Marka: Renault • Model: Master • Rok produkcji: 2020 • Rodzaj paliwa: diesel •

Przeglądasz oferty w kategorii: Samochody dostawcze i ciężarowe w miejscowości Legnica. Zobacz Samochody dostawcze i ciężarowe dolnośląskie.

W tym dziale znajdziesz oferty sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych. Począwszy od samochodów nieznacznie powyżej 3,5 tony po duże samochody ciężarowe. W tym ciągniki siodłowe, wywrotki, śmieciarki, betoniarki, pojazdy z zabudową skrzyniową oraz auta specjalnego przeznaczenia. W ofercie samochody używane od firm i osób prywatnych, a także pojazdy nowe od dealerów. Pojawią się tu również pojazdy poleasingowe.

Zapraszamy do skorzystania z filtrów podczas wyszukiwania ogłoszeń. Za ich pomocą określisz przybliżone parametry szukanego pojazdu. Jeśli poszukujesz pojazdu do 3.5 tony zobacz również dział samochody osobowe.

Dodawanie ogłoszeń

Chcesz sprzedać samochód dostawczy lub ciężarowy? Wystaw darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu i dotrzyj ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników. Dodawanie ogłoszeń sprzedaży samochodów jest bezpłatne dla osób prywatnych oraz firm.

Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Legnica, woj. dolnośląskie.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

DODAJ
SZUKAJ / FILTRUJ
KATEGORIE